Aktualności

Aktualna lista otwartych sklepów

post image

W związku z opublikowanym 6 listopada 2020 roku rozporządzeniem Rady Ministrów, informujemy, że od soboty 7 listopada do niedzieli 29 listopada obowiązują ograniczenia handlu detalicznego w CH MARINO. Zakaz ten nie dotyczy: sklepów spożywczych, aptek i salonów optycznych, sklepów z kosmetykami, artykułami toaletowymi oraz środkami czystości, sklepów z książkami i prasą, sklepów remontowo-budowlanych, sklepów zoologicznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, punktów medycznych, salonów telekomunikacyjnych, banków, punktów pralniczych, ślusarskich i szewskich, a także logistycznych (wydawanie i odbieranie przesyłek).

Wyspy handlowe są nieczynne.

Dodatkowo obowiązują limity osób w zależności od dostępnej powierzchni handlowej - w sklepach do 100m2 obowiązuję limit 1 osoby na 10m2, zaś w sklepach powyżej 100m2 limit to 1 osoba na 15m2. Informacje o maksymalnej liczbie osób w sklepach znajdują się na witrynach sklepowych.

Centrum cały czas funkcjonuje z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego w standardowych godzinach otwarcia od poniedziałku do soboty od 09:00 do 21:00.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci i pracownicy czuli się bezpiecznie podczas wizyty w CH MARINO. Wdrożone są wszelkie procedury bezpieczeństwa rekomendowane przez organy państwowe.

Podczas wizyty i zakupów w centrum handlowym Marino prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad bezpieczeństwa – zakrywania nosa i ust, higieny i dezynfekcji rąk, a także zachowywania dystansu społecznego (minimum 2 metrów).

Życzymy bezpiecznych zakupów.

Poniżej lista otwartych sklepów:

 

ACTION

APTEKA

ARMSPIRIT

BACÓWKA

BESTOPTIC

BIEDRONKA

CHATKA GÓRALSKA

CUKIERNIA FILIPINKA

DEALZ

E-MEDYCZNY

ESMOKING WORLD (PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM)

FRYCJER RODZINKA

GLG FIRANY

HEBE

INMEDIO

KAKADU

KANTOR

KEY MASTER

KOMANDOR

KRESOWE SMAKI

KSIĘGARNIA BETA

LUXOR

MEDIA EXPERT - PUNKT ODBIORU INTERNETOWYCH ZAMÓWIEŃ

NC+

OCTOPUS

ORANGE

PIEKARNIA JULKA

PIZZA. RAZ

PLAY

PLUS

PRALNIA EBS

PUNKT POCZTOWY

ROSSMANN

STAROPOLSKI SMAK DOMOWYCH CIAST

TELEFONY DIARY PHONE

T-MOBILE

TWOJE SOCZEWSKI

VISION EXPRESS

WYSPA UBEZPIECZEŃ

ZIAJA

CENTRUM HANDLOWE MARINO

Galeria: Pn. - Sob. 09:00 - 21:00 | Nd. 10:00 - 20:00 | Najbardziej aktualne informacje na facebook'u!

  • Uwielbiam to miejsce, za kazdym razem kiedy potrzebuję ubrać się przed imprezą - odwiedzam Marino i gotowe. Moje ulubione sklepy są właśnie tutaj. Przekonaj się sama!
  • Najlepsza galeria handlowa we Wrocławiu - świetna lokalizacja, bardzo szeroki wybór marek polskich i zagranicznych, duży parking i wygodny dojazd bezpośrednio z obwodnicy Wrocławia. Bardzo cenię sobie możliwość robienia zakupów w tej galerii.